Yazılar

Simulab’ın Sanal Hastabaşı Monitörü Yazılım Platformuna Ücretsiz Erişim

By admin on Mayıs 6, 2020 0 Comments

Dünyanın dört bir yanındaki sağlık eğitiminde simülasyon alanında, uzaktan eğitime yönelik simülasyon uygulamaları için tamamen özelleştirilebilir ve kullanımı kolay bir vital monitör simülasyon sistemine ihtiyaç artmıştır. Mevcut eğitimlerin tamamlanması için zaman çizelgelerini takip etmenin yanı sıra hızlıca uzaktan eğitime geçmenin ve eğitim kaynakları toplamanın yüksek önceliğe sahip olduğunu biliyoruz.

Uzaktan erişim ile bile kaliteli simülasyon destekli eğitim sunmanıza yardımcı olmak için VirtualPatientMonitor yazılımımıza sınırlı süreli ücretsiz erişim sunmak istiyoruz.

Sanal Hasta başı Monitörü yazılım platformu, tasarladığınız klinik senaryoları oluşturmak için özelleştirilebilen bağımsız bir uygulamadır. Eğitmen arabirimi aracılığıyla, tüm hasta vital değerleri gerçek zamanlı olarak ayarlanabilir ve bir hasta monitörü gerçeklenir.

Bu sağlam platform, eğitmen ara yüzünden kontrol edilen vital bulguları öğrenci görüntüleme ekranına aktarılır. Eğitmenler, simülasyona bağlı olarak standart hayati değerlerden herhangi birini istenen trend süresi boyunca değiştirebilir ve özel göstergeler oluşturabilir. Ekran paylaşımı teknolojilerini kullanarak, her yerden kolayca kontrol edilebilir ve görüntülenebilir.

VirtualPatientMonitor yazılım platformuna aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Bu kaynağın bu zamanlarda size yardımcı olacağını umuyoruz.

Simulab Ekibi Adına,

Türkiye Yetkili Distribütörü Medakon Medikal

Comments are closed.

error: Content is protected !!