Yazılar

Yeni SimMan 3G PLUS !

By admin on Ocak 22, 2021 0 Comments

SimMan® 3G PLUS ile tanışın

Dünyanın en güvenilir hasta simülatörü

Yirmi yıldır simülasyonun yönünü dönüştüren SimMan, dünyanın en yaygın kullanılan gelişmiş hasta simülatörü olarak kabul edilmektedir. SimMan platformundaki yenilikler, artık öğrencilerin gerçek dünyadaki durumlara hazırlanmasına yardımcı olmak için geliştirilmiş klinik özelliklere sahip çok çeşitli hastaları temsil edebilen SimMan ® 3G PLUS’un tanıtımıyla devam ediyor .

SimMan 3G PLUS’ın kullanımı kolaydır ve değiştirilebilir yüz görünümleri, gerçekçi hasta kullanımı ve gerçek klinik cihazlarla eğitim yeteneği içeren tamamen sürükleyici bir simülasyon deneyimi için tasarlanmıştır. Öğrenciler, risksiz bir ortamda karar verme, ekip iletişimi ve hasta bakımı gibi kritik becerileri uygulayarak bireysel veya disiplinler arası ekip eğitimi gerçekleştirebilirler.

SimMan 3G PLUS için Yeni Özellikler

Değiştirilebilir yüz görünümleri
Simülasyonunuza çeşitlilik ve dahil etme eğitimi ekleyin. Daha fazla gerçekçilik için simülatörünüzün görünümünü kolayca değiştirin.

Tamamen eklemli kollar 
Gerçekçi hasta kullanımı ve eklenen iki taraflı özellikler, İYD ve İKYD senaryolarını eğitme yeteneği sunar. 

Non-invaziv kan basıncı
Doğru KB ölçümü için standart bir klinik kan basıncı manşonu kullanın. 3G PLUS ayrıca gelişmiş nabızlara sahiptir.   

Nabız oksimetresi 
Oksijen satürasyon seviyelerini gerçek bir hastada kullanılan aynı nabız oksimetresi ile ölçün. SpO2 izleme için ekstra ekipman gerekmez.  

Humeral IO ve Deltoid IM 
Gerçek cihazlar ve sıvılarla intramüsküler veya intraosseöz ilaçlar verin.

LiveShock 
Esnek defibrilasyon seçenekleri, öğrencilerinizin canlı bir defibrilatör kullanarak gerçek pedler veya kaşıklarla egzersiz  yapmasına olanak tanır.

Bir ömür boyu bilgi 

Kapsamlı eğitim için üretildi

SimMan 3G PLUS’ı simülasyon eğitiminizin temel taşı olarak kullanın. Araştırmalar, yüksek doğrulukta simülasyon eğitiminin bilgi tutma, karar verme becerileri ve ekip performansını artırdığını kanıtladı

Simülasyon eğitiminizi daha ileri götürün

SimMan 3G PLUS, klinik beceri eğitiminizi daha da geliştirmek için daha kapsamlı bir çözümün bir bileşeni olarak kullanılabilir. Ek destekleyici simülasyon sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır. Ventilatör desteğinde spontan soluyan bir hastada gerçek klinikte kullandığınız ventilatörler ile vakalar gerçekleştirebilmeniz için ASL 5000 Lung Solution veya  teşhis amaçlı ultrasonu simülasyona entegre etmek için tasarlanmış olan Laerdal-SonoSim Ultrason çözümü ile komplike senaryolarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Comments are closed.

error: Content is protected !!