Medakon Medikal

Medakon Medikal Sağlık Hizmetleri 2007 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana kendi tasarımı ve üretimi olan Med-Trainer Laparoskopi Eğitim Kutusu Sistemleri ve distribütörü olduğu ürünler ile kısa sürede sektör içerisinde geniş bir yer bulmuştur. Öncelikli çalışma alanımız medikal (tıp eğitimi) simülasyon ve cerrahi eğitim ürünleridir. 2003 yıılı itibariyle şirket bünyesinde çoğu A.B.D.’den olmak üzere 5 adet ana distribütörlüğümüz bulunmaktadır. 

2013 yılı ikinci yarısından itibaren biriken deneyimlerinin sahaya farklı hizmetlerle de aktarılmasına karar verilmiş ve ürün satışına ek olarak Tıbbi Eğitim Organizasyonları, Anahtar Teslim Medikal Simülasyon Laboratuarı Projelendirme ve Danışmanlık Hizmetleri de şirket faaliyetleri arasında yer almaya başlamıştır.

Vizyonumuz

Yaptığımız iş birlikleri ve aldığımız desteklerle büyüyüp gelişirken, ürün gamımızı genişletmek, uzmanlaşmış olduğumuz medikal eğitim sistemleri başta olmak üzere tıp eğitimi alanında dünya standartlarındaki medikal simülasyon merkezlerini, yeni ürünleri ve kaliteyi Türkiye pazarında alanında uzman ve referans olmuş isimlerle buluşturmaktır.

Misyonumuz

Hedefimiz tıp eğitimine verdiği önemle kendini sürekli yenileyerek, geliştirerek, güçlü bir pazarlama ve hizmet ağı ile zaman içerisinde sektörde geniş bir yer edinmektir.

Comments are closed.

error: Content is protected !!